Jawa Downloader hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nwalka

Üye
15 Haz 2010
87
0
Java dowloader için serimi upload edecegim bir site arıyorum yani linke tıklandıgı anda indirme yapılabılsın yanı rapıd share gibi deıl bekelemeden yanı sıce hangı sıteyı kullanmalıyım bı turlu bulamadımda

nwalka

Üye
15 Haz 2010
87
0
anlatamadım galiba linke tıklandıgında direk downoload edecek yanı hotfile linklerine tıklanınca hotfılenın sıtesınden dowload a basarak ındırme yapıor bole olmucak dırek ınecek

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
java downloaderin matıgını bile anlamamışın dostum öncelikle.

öyle hotfile ile uzaktan yakından alakası yok, bi hosta envanterlerini upload edersin sonradan serverinide eklersin java eklentisi olan client serveri çalıştırılsınmı gibisinden run-close sorusunu sorar, öyle direk çalışma olmaz, run a tıklasa bile çalışmaz pc ye iner adamın belgelerime girip inen yerden tıklaması lazım.. son olarak ftp destekli host almalısın, ebvanterlerini filezilladan upload ediceksin..

Son düzenleme:

nwalka

Üye
15 Haz 2010
87
0
kardes bn daha once kullandım indexin içine serverinin linkini yazıorsun bn serverimi h1.ripwayden upload yapmıstım ama h1.ripway calımıor artık nerden yapamamı onerırsin

ben java downloaderi kullandım indexin içine yazılan serverini linkine hangı sıteden alıyım dıe soruorum yani

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.