jb olmadan güncel watusi /SULEYMAN37

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Türk Hack Team'a girmeyi bırakmıştım bazı nedenlerden dolayı forumda whatsapp alanında fake numaralar watusiler numara açma numara kapama gibi merak sardığınızı gördüm ve is back yapmak istedim neyse sizi de daha fazla sıkmadan jb olmadan watusi kurulur onu anlatacağım.

Arkadaşlar Watusi ne işe yarar biraz ondan bahsedeyim.​

+ Okundu bilgisini devre dışı bırak
+ Son görülen durumunuzu dondur
+ Yayınlama ve yazma göstergelerini devre dışı bırakma
+ Gönderilecek sınırsız sayıda fotoğraf seçin
+ Uygulamayı şifre ile koruyun
+ Çağrı kaydedici
+ Kilitli sohbetler
+ Çevrimdışıyken gönder düğmesini etkinleştirir
+ Uygulamanın kullanıcı arayüzünün özelleştirilmesi
+ oto mesaj gönderme özelliği

böyle ve daha bir çok özelliği sizlere sunuyor.​

Şimdi sizlere bir kaç tane Watusi linki vereceğim istediğinizi seçersiniz ve indirirsiniz.​

WATUSİ LİNKLERİ :

WATUSİ : WATUSİ1

WATUSİ : WATUSİ2

WATUSİ : WATUSİ3

WATUSİ : WATUSİ DUBLİCATE

WATUSİ : WATUSİ DUBLİCATE 2

Watusileri kurmadan önce bu programı kurun.

kurmanız gereken uygulama

Geriye kalan şeyler kur diyerek uygulamaya izin verin uygulama yüklenemedi hatası verirse telefonunuz da ki normal whatsapp'ı silerek tekrar deneyiniz.

HEPİNİZE İYİ BAYRAMLAR DİLERİM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.