Jdownloader yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hijabey

Üye
16 Haz 2010
106
0
Arkadaşlar biz 3 kişi inteneti paylaşıyoruz ama modem benim evimde değil.Jdownloader kullanmak istiyorum ama modeme rest atmak lazım o seçenek olmaz benim için.Modeme rest atmaktan başka jdownloader la sürekli indirme yapabilir miyim?

Özet:Jdownloader la ip değiştirme nasıl yaparım modem bende değil?(modeme rest atmadan)

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
@echo off
echo
ipconfig /flushdns
ipconfig /release
echo Ip
ipconfig /renew
exit

bunu not defterine yapııştır sonra farklı kaydet ordanda ismini ip.bat olarak kaydet sonra ip.bat ı aç 1 2 saniye int kesilir sonra hemen gelir ip de değişmiş olur

hijabey

Üye
16 Haz 2010
106
0
ağ bağlantısı filan gidip geliyo bi şey oluyo ama ip adresi değişmiyo sanırım iki taneden siteden ip adresini kontrol ettim değişmedi :(

hijabey

Üye
16 Haz 2010
106
0
senin link için de sağol ama yine o sitede benim gibi derdi olanlar var onlara da çare bulamamışlar :) neyse torrent sitelerine dalcaz artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.