Jedi ve Güç

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Bildiğiniz üzere George Lucas'ın ortaya çıkardığı Star Wars adlı film dizisinde Jedi'ler ve ebedi düşmanları Sith'ler "Güç" adı verilen bir kuvveti hissedebiliyor. Güç yalnızca cisimleri bir yerden başka bir yere hareket ettirmek değildir. Gücü hissedebilen bir kişi cisimleri hareket ettirmenin yanı sıra güç sayesinde gelecek hakkında bazı öngörülere sahip olabilir. Güç kişide doğuştan vardır ve midi-chlorian adı verilen mikroorganizmaların ölçülerindeki sayılarında saklıdır. George Lucas'ın ortaya koyduğu bu filmde olanlar gerçekten hayal edilmesi çok güç şeyler. Acaba George Lucas kendisinin de bildiği çok ilginç bir sırdan bu diziyi ortaya çıkarmış ve bize bir şeyler anlatmaya mı çalışıyor? Şu anda Dünyamızda veya başka evrenlerde bu gücü hissedebilen insanlar ya da varlıklar var mı? Yahut bu gücü hissedebilen insanlar var fakat kendilerini eğitecek birileri olmadığı için özelliklerinin farkına bile varmadan kaybolup gidiyorlar mı? Ya da bunların hepsi tamamen saçmalık ve hayal gücünden başka bir şey değil mi? Yoksa Dünyamızda gücü hissedebilen insanlar var ve birileri tarafından eğitilip inanılmaz yeteneklere yani Star Wars Filmindeki gibi yeteneklere sahip oluyorlar ve George Lucas da bunu biliyor muydu? Ne dersiniz?

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Dünyada daha çok bilmediğimiz neler vardır Allah bilir, bir zamanlar bu işe takmıştım insan sakata giriyor dostum söyliyim çok girme bu işlere ve bence böyle işler kesinlikle var sadece böyle değil nice nice şeyler var aslında :)

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
/Güncel

Değerli yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Ben bazi insanların özel güçleri olduğunu saniyorum fakat bu güçler fiziksel değil ruhsaldir bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.