JEFF HARDY Smackdown'a Ne zman dönecek?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badrogue

Üye
30 May 2008
86
0
1. konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim
2 . JEFF HARDY smackdown'a veda etti peki ama ne zaman döncek bu zaman içersinde RAW damı dövüşecek şimdiden teşekkürler ve dediğim gibi konuyu yanlış bir yere açtıysam özür dilerim:confused::inv

Revolutionist

Katılımcı Üye
24 Ara 2009
805
0
9sımekdoyncı bebelak jeffi hayranı bebelak smackdown deil wwe i o 2-jeffi neden seviyosun(m...)panrantez iiçinde ... koydum küfür sayılmaz inşallah dönmez neden1- uyuşturucu kullandı 2-hayvanlar muzu organı gibi yedirdi 3-bebe hayranı yeterli olmuştur

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Burası THT yadım bölümü. Sohbet veya anket türünde şeyleri buraya açma. Jeff'in gelmesi için yardım toplıyacaksan o başka tabi...:) Bunun için Yardım bölümünü kullanabilirsin:D

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
Jeff hardy şuanlık dönmiyecek kasımda dönücek diye birşey yok smackdownun reytingleri düştüğü doğru ama smackdowna jeff hardy lazım olunca onlar isteyince jeff hardy mal gibi gelir mi ? kontrat imzaladı tna ile o bitecekte jeff hardy isteyekte şuan jeff hardy gelmiyecek.. spear kralı goldbergin geliceğide bi ara konuşuluyordu teklif etmiş wwe sanırım ama şuan hala gelişme yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.