Jenerik Video Tasarımı | 8

3vn2odzn

İstihbarat Tim
17 Ocak 2019
942
38
14
Loxcey Sixs
Jenerik Video Tasarımı | 8


Merhabalar; gerçekten uzun bir aradan sonra

yeniden bir jenerik tasarımı yaptım ve bu sefer ses tasarımına baya önem verdim.
Açıkçası benimde hoşuma gitti.

Mantıklı eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum :))[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SL-gkH5iFOs&feature=youtu.be[/ame]
 
Son düzenleme:

thebeard

Kıdemli Grafiker
15 Mar 2018
3,032
10
Tekirdağ
Mavi yerine farklı bir renk seçseydin ve motion blur eklemiş olsaydın çok daha güzel olabilirdi fikrimce, emeğine sağlık.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.