JoKeMaKeR [ Kendi şaka Virüsünü kendin Yap ] * [ 20 Saniyede ]

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Basic İle Yaptığım Bir SiLVeR_JoKe Adlı Şaka Virüsü Gerçekten Büyük Hit Oldu hatta rapidshare Linkinde 20.000 Onlinedan Aşağı Düşmedi.

Onun Bir Üst versiyonu Diyebiliriz. Bu seferkinde fark Herkez kedni Virüsünü Kendisi yapacak. Yani kendi hata Mesajınızı Gösterebileceksiniz

Şaka Virüsümüzün İşlevine Gelirsek ;

* Hiçbir Antivirüse Takılmıyor ! Böylece Karşıdaki Şüphelenmiyor

* Herkez kendi şaka Virüsünü hazırlayabiliyor. Yani Kendinize Özel Mesajınızı Kurbanınıza Gösterebilirsiniz

* Sizin şaka Virüsünüzü başkası Kullanamıyor [ Cimriler İçin ]

* Şaka Virüsü Açıldığı anda Ekran Siyah Oluyor Ve Üstünde Sizin Yazdığınız Mesajınız yer Alıyor !!!

* Aynı Siyah Ekranda Altta Kurbanınınz IP Numarası Gözüküyor ve yanında IP ve Mail Şifrelerinin Mail Adresinize Yolandığı yazıyor Kurbanımız Kendi IP sini Görünce Büyük Bir Şoka Giriyor

* 10 Saniye Boyunca o siyah Ekranda kalıyor ve Sizin mesajınızı Defalarca Okuması gerekiyor

* 10 Saniye Sonunda Siyah Ekran Kapanıyor ve Virüsümüz Diğer İşlevlerine Geçiyor ve MSN Messengerı Kapatıyor !

* Daha Sonra Bir hata Mesajı veriyor Ve MSN Messengerdan Bir Virüs Bulaştığını Yazıyor ve Olan Oluyor.

* Ekrana Ratsgele Çizgiler Çizilmeye Başlıyor ve Ekranını sol üst Köşesinde Sizin Mesajınız Yer Alıyor !

* Bu Arada Cdroom Açılıp Kapanıyor !

* Daha Sonra Sırayla Saat ve başlat Butonları kayboluyor. Bu Arada Kurbana hata Mesajları yağıyor

* Daha sonra Alttaki taskbar tamamen siliniyor ve masaüstü öğleri Siliniyor

* Ardından masaüstü resmi değşiyor ve mavi bir resim ekrana kaplanıyor !

* Ve Ekran tamamen Boşalıyor Sadece mavi Ekran Üstünde hata mesajları gelmeye Devam Ediyor.

* Bu Arda Cdroom Bir Kez daha Açılıyor ve Bilgisayarın Tüm İşlevlerini kaybettiğini yazan Bir hata Mesajı Geliyor

* Ardından Bilgisayarın Formatlandığı ve Birdaha Açılmayacağı Yazıyor

* Son Olarak Sizin Mesajınız hata Mesajı Olarak tekrar Kurbanımıza Gösteriliyor ve Bilgisayar Kendini otomatik Olarak kapatıyor .

* Bu Arada Dikkat Açık Olan Cdroom kapanmıyor ve Bilgisayar kapandığında da Cdroom Açık Kalıyor

* Kurbanımız Bütün Bunları Bi Anda yaşadıktan Sonra Eğer Şoktan Kurtulabilirse Bilgisayarı Yeniden Açıyor Ama Sanmıyorum En Az 5 Dakika Bilgisayara Baka Kalıyor İnsan

*** Hiçbir Şekilde Virüs İçermiyor Ve Bütün Bu Olanlar Bilgisayara reset Attığınız Anda Hiçbirşey Olmamaış Gibi Normale Döbüyor ***
*** BU YUZDEN KENDI BILGISAYARINIZDA RAHATLIKLA DENEYEBİLRİSİNİZ ***

https://tik.lat/HD1Iy http://www.cybertion.net/tools/JoKeMaKeR.rar

Son düzenleme:

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
ArkadaşLaR Link Tékrar YénilénmiştiR...

Yapmanız Gereken Linke Tıklayıp '' Downloa Now '' a TıklamaktıR...Bu KadaR

SayqılaR...

curtay71

Katılımcı Üye
13 Tem 2009
279
0
ben download ediyorum çok işime yarayacak daha önce olsaydı daha iyi olurdu ama yeni farkettim bu arada açılan sitede download yazıyor oraya tıklayın sonra glog diye bi ses çıkıyor üste bişe geliyo gelen şeye sağ tıklayın ve karşıdan yükleyin (indiremeyenler için söyledim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.