jomla site hack hakkinda

beyazlamer

Yeni üye
1 Eki 2013
28
0
wp bir siteye Shell attim config çektim, config sonrasi sitede wp den cok jomla turu siteler cikti , sadrazam Shell ile jomla sitelerin MySQL Manager bolumunden sifre ile giriş yapıyorum ve user bilgilerine ulaşıyorum ama sitenin adini bir turlu bulamiyorum.
Bilgidiniz gibi wp de MySQL Manager bolumunden giriş yaptigimizda, cikan seçeneklerden option bolumune girdiğinizde orada sitenin adresini goruyorsunuz fakat jomla turu olunca MySQL manager bolumunden girdiğimde sitenin adresine nerden ulaşabilirim. Bu konuda yârdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.