jSQL Java Sql İnjection Programı / Havij Benzeri Program

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12

jSQL-Injection.png

jSQL Java İle yazılmış Sql Açıklı Siteleri Hacklememiz için Kodlanmış Bir Programdır.
Havij Bazen Sorunlar Çıkartabilmekte , Cracklerde Virüs Dahi Olabilmekte.
jSQL Sağlam Bir Program Havijin çözemediği DataBase'leri Çözdüğünü Biliyorum.
Benim Kendi Kullandığım Bir Program Ben Çok Memnunum Eminim Sizlerde Beğeneceksiniz.

<- ÖZELLİKLER ->
Sql İnjection
Admin Panel Bulucu
md5 , md2 , sha-1 , sha-256 , sha-384 , sha-512 , mysql hash'larını Brute Yöntemi ile Kesin Kırabilme

Base64 Encode - Decode
hex Encode - Decode
url Encode - Decode
html Encode - Decode
base64(zipped) Encode - Decode
hex(zipped) Encode - Decode
md5 hash
md2 hash
sha-1 hash
sha-256 hash
sha-384 hash
sha-512 hash
mysql hash
Oluşturabilme Özelliği

jSQL Java Sql İnjection Programı İndir
jSQL

Konu Altından Sorusu Olanların Sorularını Cevaplayacağım Özel Olarak Sorunuzda Olursa Ö.M Atabilirsiniz
Saçma Olmadığı Sürece Herkeze Dönüş Yapıyorum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.