KabaKuvvet Saldırısı ile Gmail Hackleyin // Linux \\ UnKnownOrg

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Merhabalar Herkese, bugün sizlere kaba kuvvet diğer bir deyişle BruteForce programının kulanımını göstereceğim.

Programın Adı: Gemail-Hack

Programın amacı, gmail hesaplarına yönelik şifreleri deneme yanılma yoluyla hesabı ele geçirmeye yönelik saldırı yapmasıdır.

Programın Kurulumu:

Terminali açıyoruz ve sırasıyla şu kodları yazıyoruz:

oUfm4q.png

Resimde de gördüğünüz gibi "1"e basınca şifrelerin dosya yolunu yazarsınız. "2"ye Basınca programdan çıkar.

"1"e bastık ve gelen ekran:

vybHXQ.png

Ben şifre dosyalarımı masaüstüne kaydettiğim için oraya yazdığım yol:

Kod:
 /root/Desktop/sifre

Yazıp enterladıktan sonra bizden bir tane gmail adresi yazmamızı isteyecek. Ama sadece GMAİL adresi yazacağız.

BruteForce yapacağımız Gmail hesabını yazdık ve olumsuz sonuç aldık.

JZlDBU.png

Eğer olumlu sonuç alsaydık şu mesajı verirdi:

Kod:
 [+] this account has been hacked, password : hacklenensifre

Şifre dosyasını sosyal mühendislik yoluya karşı tarafın bilgilerinden oluşturabilirsiniz. Bunun için password list yoktur. Ama klasik şifrelerde işe yarıyor.

Klasik Şifreler: DoğumTarihi+İsim
Rakamlar+İsim
Doğduğu Ay+En sevidği sayı+İsim

Genelde böyle oluşturulabilir. Kombinasyonu size kalmış. İyi amaçlarda kullanmanız dileğiyle...

UnknownOrg

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
618
24
irgend wo in der welt
Dogrulamayi nasil cozeris . Gmail icin baska ne tur guncel ataklar var. Acaba
Merhabalar, bende ilk başta doğrulamya takılıyordum sonradan kullandığım yöntemle 21 şifre ile denedim doğrulamaya takılmadan girdim. Genelde brute force atakları veya fake gmail sayfası ile yapılan ataklar.

O yöntem şu şekilde, 3 tane sifre dosyası actım 3 tane terminal her şifre dosyasına 7 tane şifre yazdım ve girmeye çalıştım oldu. 9 tane şifrede doğrulamaya takılmıyor. Denedim.

Son düzenleme:

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
......
[/SIZE][/CENTER]

Kardeş sen emek etmişsin ama şu manyağın programları 5 kuruş etmez. Boşu boşuna paylaşıyorsun. Programı githubda paylaşan kişiyi tanıyorum. İşe yaramaz şeylerin videosunu çekip duruyor.yaptığı programlarda videoları gibi boş. Bu programda iş görmez. İlk 10 içindeyse şifren bulur yoksa bulmaz. Zaten ilk 10 Şifreyi elle de deneyebilirsin.. proxy barındırmayan hiçbir brute force programı işe yaramaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.