kablosuz ağ problemi acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
arkadaslar elimde hp compaq nx9030 bi laptop var butun driverleri yuklu oldugu halde kablasuz ağ bağlantısını bir türlü yapamıyorum neden kaynaklanabilir bi yardımcı olun lütfen

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
kardeşim öncelikle hp compaq nx9030 wireles drıverinin dogru yüklü oldugunu kontrol et. daha sonra .!! kimlik bilgilerini gir ögle dene !! uzaktan nekadarda olsa yardım etmek zor olur ;)

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
baglantı etkin diyorsa exploreri tekrar kur bak . yada firefox baştan kur .. msn filan açılıyomu peki !!

tarayıcınin çewrim dışı çalış kipi nin işaretli olmadıgına dikkat et !!

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
denemdeıgım kalmadı kanser olucam ya msn denıyorum 80072ee7 diye bı hata kodu veriyo kodu arastırıyorum hayatımda duymadıgım sacmalıklarla dolu bır yıgın forum yazısı gelıyo hıc bırıde ıse yarıcak bırseyler yok

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
arkadaslar elimde hp compaq nx9030 bi laptop var butun driverleri yuklu oldugu halde kablasuz ağ bağlantısını bir türlü yapamıyorum neden kaynaklanabilir bi yardımcı olun lütfen relatek sorun var ben boyle dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.