Kablosuz ağa girenleri ağdan atmak

DownLoad...2

Katılımcı Üye
24 Haz 2010
424
1
Akradaşlar bize çok sık misafir gelir ve hepsi telefonlarıyla laptoplarıyla gelir doğal olarak internet şifresini soruyolar ben vermek istemesemde babam söylüyor şifreyi bu insanları ağdan atmak istiyorum şifre değiştirmeden nasıl yapalibilirim

djberk23

Üye
6 Ara 2009
217
0
airtesin kendi programı var girenleri gösteren ama suan kullandıgım modemde yok bulursanız iyi olur bi program felan baslattan ugrasmak çok sıkıntılı

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Killi milli bir uygulama vardı dostum ağına bağlananların hızını düşürüyordu 30 40 kb ye kadar
adını hatırlayamadım araştırırsan rahat bulursun ama. Acelem var kusura bakma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.