Kablosuz Ağıma Girilmesini Nasıl Önleyebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mka1881

Yeni üye
2 Ara 2010
10
0
arkadaşlar adam benim wilestan internete giriyor.tabi bende network adına bir şey yok.Bu adamı ağımdan nasıl atabilirim.Teşekkürler şimdiden(windows7 kullanıyorum)

Yarıdım Konunuzun Başlığı Sorununuzla Alakalı Olursa Daha Çabuk Yardım Alabilirsiniz.

Mesaj Düzenleme: Darkness DeviL

Moderatör tarafında düzenlendi:

کιLєηcєR

Kıdemli Üye
9 Eki 2009
2,246
0
Sιlєncєr-вєaTLoяd� ♂
192.168.2.1 Yada 192.168.1.2 Adresine Girin

Ağım Şifresiz Dediniz Gelen Pencerede Direk Giriş ' e Basın Ve Girin

Şimdi Modem Arayüzündesiniz Not Eğer Girmezse Modem Markanı Söyle Bakarız

Girdik Demi Şimdi Sol Tarafta Kablosuz Ağ Ayarları Güvenlik Vb Olması Lazım Az Kurcala Bulacaksın

Daha Sonra Bulduğunda Şifreni Yaz Ve Şifre Tipini WPA2 PSK Yap

Tamamdır .

Şunuda İncele

Tıkla

Deadly37

Katılımcı Üye
2 Ara 2010
357
0
%SYSTEMROOT%
کιLєηcєR;2045880' Alıntı:
192.168.2.1 Yada 192.168.1.2 Adresine Girin

Ağım Şifresiz Dediniz Gelen Pencerede Direk Giriş ' e Basın Ve Girin

Şimdi Modem Arayüzündesiniz Not Eğer Girmezse Modem Markanı Söyle Bakarız

Girdik Demi Şimdi Sol Tarafta Kablosuz Ağ Ayarları Güvenlik Vb Olması Lazım Az Kurcala Bulacaksın

Daha Sonra Bulduğunda Şifreni Yaz Ve Şifre Tipini WPA2 PSK Yap

Tamamdır .

Şunuda İncele

Tıkla

Evet arkadaşa katılıyorum WPA2 yapınız şifrenizi en güvenli .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.