Kablosuz Ağlara Saldırı & Defans!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustang11111

Yeni üye
8 May 2009
8
0
Mümkünatı yok

Kardeş emeğine ve bilgine sağlık, Ancak ben bu işlemlerin hepsini tamı tamına 6 ay süre ile devamlı paket topladım ne ben kırabildim ne de bugüne kadar kırabilen bir kişiyi hiç duymadım. Asla olmuyor. Hiç uğraşmayalım. Harcayacağımız zaman yazık.

TYRIAN2K

Yeni üye
30 Nis 2012
46
0
Kardeş zor iş.denemedim gerekte yok.Olmuyorsa zorlamanın mantığı yok sal gitsin diyecen.Zaten bende evdeki sınırsız.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.