kablosuz internetten bağlanamıyorum yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
bunun pek önemi yok sanırım
arkadaşlar benim laptoptan kablosuz bağlantı yapamıyorum.kablosuz bağlantıyı buluyor sonra bağlan diyorum bağalanıyor gibi işlem yapıyor sonra bağlanamadı falan diyor.ne yapmamlazım?:mad:
kabloludan bağlanıyor ama kablosuz da tıkyok

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
kablosuz şifrenin doğru olup olmadığını kontrol et. senin makinanda ilgili bağlantıya dair olan profili sil sonra tekrar bağlanmayı dene ve karşına gelen kutudaki doldurulacak bilgileri doğru gir bağlanır. Kablosuz sana uzak kalıyorsa ya da kablosuz kısmın gücü düşükse de böyle bir sorun olabilir. Önce bunu teyid etmelisin. Bunu nasıl teyid edersin , şu şekilde :
modemin yanına gidip bağlanmayı dene. Bağlanıyorsa ve daha sonra gidip önceki bağlanmayı denediğin yerde bağlanmıyorsa sorun modem gücündedir. ama modem yanında da bağlanmıyorsa girilen şifrelerde sorun olabilir...

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
DIttt Yanlıs Cvp Baskasının bağlantısına giriyormussun gibime geldi mac adresin filtrelenmiş gibime geldi yada senin bağlantınsada kendin engellemişsin...

sawack

Uzman üye
23 Tem 2007
1,047
4
17
En ''KARANLIK'' Sokaklardan
benzer bi sorun bende de var . bizim sitede ortak kullandıgımız bi wireless var Güvenlik türü : web Şifreleme türü : paylaşılan şifresini de biliorum ama baglanamıorum :(
Wanted065 kardes dogru diosun galiba

Son düzenleme:

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
_-_

DIttt Yanlıs Cvp Baskasının bağlantısına giriyormussun gibime geldi mac adresin filtrelenmiş gibime geldi yada senin bağlantınsada kendin engellemişsin...

DOSTUM ben okulun koblosuz bağlantısına bir türlü bağlanamıyorum.bunu belirt memiştim.okulda arkadaşlar çatır çatır bağlanıyor bende bağlanmıyor.ayrıca şifre yok.bağlantıda anlamadım neden olduğunu.:mad:

eses1965

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
344
4
?

kablosuz şifrenin doğru olup olmadığını kontrol et. senin makinanda ilgili bağlantıya dair olan profili sil sonra tekrar bağlanmayı dene ve karşına gelen kutudaki doldurulacak bilgileri doğru gir bağlanır. Kablosuz sana uzak kalıyorsa ya da kablosuz kısmın gücü düşükse de böyle bir sorun olabilir. Önce bunu teyid etmelisin. Bunu nasıl teyid edersin , şu şekilde :
modemin yanına gidip bağlanmayı dene. Bağlanıyorsa ve daha sonra gidip önceki bağlanmayı denediğin yerde bağlanmıyorsa sorun modem gücündedir. ama modem yanında da bağlanmıyorsa girilen şifrelerde sorun olabilir...

kardeş ben modemin yanı na git semde olmuyor.şu olabilirmi ben evden kabloluyla bağlanıyorum ama okula gidince kablosuzu deniyorum kablolu internetin bilgilerini silsem ya da yeni bağlantı yapsam kablosuz için olurmu acaba?:twist

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.