Kablosuz Modem Markasını Öğrenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çakal71

Yeni üye
13 Ağu 2008
49
0
Arkadaşlar ben komşumun modemini kullanıyorum gizlice şifresini kırdım.ancak onun sınırlı mı sınırsız mı olduğunu nasıl öğrenebilirim?bide modem markasını bilmiyorum.Yardımlarınızı bekliycem.Saygılarımla.

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
telefon numarasını biliyorsan öğrenebilirsn bide sunu dene Türk Telekom | Speedtest buradan da speed test yapıp bakarsan eğer 1024 se kotalı olma ihtimali çok yüksek ama 2048 ise çok az çünkü 2048 de sadece 1 kotalı tarife var onu kullanan olduğunu da pek sanmıyorum...

ayrıca bu sekilde yapamazsan o kisiden bi sekilde kotalı kotasız oldugunu öğren kotalıysa asla ama asla böle bi canilik yapma derim ben.

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
simdi dicen hepsini birbirne bağlamıssın kotasızdır o falan burası öğrencilerin kaldıgı bi apartman hepsi dediğimde 5 kisi falan

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
İyi qüzelde mayki.. ben türk telekomda çalışıyorum tekniker olarak :) 1024 yada 2048 davasyla anlaşılmaz sınırlı sınırsz =)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Madem Modemin Şifresini Kırdın.. marka modelini zaten görürsn..+ kullanıcı adı ve şifreylede bilgilendirme sisteminden sınırlı yada sınırsız bağlantısınıda öğrenebilirsin!

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
Ad-hoc mod yöntemini biraz araştırmanı tavsiye edrim. eğer söylediğin gibi şifreyi kırdıysan kablosuz olarak iki bilgisayarı birbirine bağlayabilirsim ve girdiğin kişinin bilgisayarından istediğin bilgilere ulaşabilirsin. vistada modem kulumu gerektirmiyo yani bir defa modemi kurduktam konra format atsan dahi ikinci kurulumda modem programını kurmadan internet bağlantısı yapabiliyorsun. eğer malum kişi xp kullanıyor ise modem programını kurmuştur ve o program vasıtası ile istediğin bilgilere ulaşırsın.

çakal71

Yeni üye
13 Ağu 2008
49
0
Ad-hoc mod yöntemini araştırcam.usta xp de geçemiyorum ağ bağlantılarından,modem'in markasını https://tik.lat/CKW9G yazdım U.S robotics marka çıktı password istiyor admin yazdım gene işlemiyor işlese ordan geçicem öğrencem adama yazık olmasın sahibi bayan olduğunu biliyorum sadece onuda onun pc isminden.cvp bekliycem kardeşim.

çakal71

Yeni üye
13 Ağu 2008
49
0
arkadaşlar bana pm atın çok acil bu konuda yardımcı olacak varsa aşırı derece mutlu olcam cevabı öğrenirsem pm atın msnden konuşalım.

çakal71

Yeni üye
13 Ağu 2008
49
0
teşekürler kardeş,olmadı açılmıyor dosya indirdim bende powerpoint yoktu onuda indirdim gene açmadı hatada vermedi öyle kalıyor açılır gibi oluyor açılmıyor şansa bak ya.bunu geçtik başka bi yöntem lazım.yardımlarınızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.