Kabul edilmiş Masonlar

Hayalet96

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
Arkadaşlar Türkiye de hür ve kabul edilmiş masonlar diye bir muhabbet var. Ne haberlerde çıkıyor ne gazetelerde yani medyada buna dair hiçbir şey yer almamaktadır. Bu dalga muhabbeti mi yoksa gerçeklik payı var mı? Gizli bir şey ise neden bu kadar ön planda çoluk çocuğun ağzında? Kendi resmi sitelerine bile index atmaya utanırız yani. Aynı zamanda sayfada Gazi Mustafa Kemal Atatürk ü benimsedikleri görünüyor.Şahsen Atamızın bunların ağzında olması bence büyük bir karalamadır. Nedir yani arkadaşlar bu muhabbetler ciddi mi dalga mı? :secret :RpS_blink:

qoqoqtay

Uzman üye
27 Ağu 2011
1,678
0
malatya
Ben Şu İlluminatiyi Anlamadım Bence Halk Efsanesi Oldu Hiç Araştırma Yapmıyor Devletler Falan Öyle Bir Güç Varsa Yaparlardı Yada Devletleri Dünyayı Yöneten Birileri Var

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
Aynen İllimünatinin bi ıyı olan bı ıyı olmayan kesımlerı varmış bende o muhapbetı anlamadım anlayanlar varsa açıklasa cok ıyı olur

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
Uzun süredir illimunati hakkında bilgi topluyorum okulda n odevim var. Ve illimunati hakkında 2 kitp okudum illimunati HAKKINDA KISA BİLGİ VEREYİM
İLLİMUNATİ ŞUAN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ GİZLİ ORGUTU YENİ DUNYA DUZENİNİ KURMAK İCİN ÇALIŞIYORLAR.
Kenedi suikastını onlar düzenledi.
Amerikanın sahte ay inişini onlar tertiplediği
Fransız dewrimini onlar yaptı
Prenses diyana yı onlar öldürdü
NATO NUN İMF AB KONTROLU ONLARDA
HATTA BİR KİTAPTA ATATÜRK ESKİDEN TÜRKİYE DEKİ MASON TEŞKİLATINI KAPTTIGI İCİN ATATURKU MASONLARIN ZEHİRLEDİĞİ Nİ YAZİODU. ATATUKLE İLGİLİ OLAN KISMI HOCAMA SORDUM O DA HAK VERDİ
HAYAT FANİ
ÖLÜM ANİ
Bİ TEŞEKKÜR ETSEN N'OLUR YANİ

ARKADASLAR NORMALDE COK BİLGİM VAR BU KONUDA AMA COK COK UZUN SURERR

Son düzenleme:

Raslan47

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
434
0
Nereye
Uzun süredir illimunati hakkında bilgi topluyorum okulda n odevim var. Ve illimunati hakkında 2 kitp okudum illimunati HAKKINDA KISA BİLGİ VEREYİM
İLLİMUNATİ ŞUAN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ GİZLİ ORGUTU YENİ DUNYA DUZENİNİ KURMAK İCİN ÇALIŞIYORLAR.
Kenedi suikastını onlar düzenledi.
Amerikanın sahte ay inişini onlar tertiplediği
Fransız dewrimini onlar yaptı
Prenses diyana yı onlar öldürdü
NATO NUN İMF AB KONTROLU ONLARDA
HATTA BİR KİTAPTA ATATÜRK ESKİDEN TÜRKİYE DEKİ MASON TEŞKİLATINI KAPTTIGI İCİN ATATURKU MASONLARIN ZEHİRLEDİĞİ Nİ YAZİODU. ATATUKLE İLGİLİ OLAN KISMI HOCAMA SORDUM O DA HAK VERDİ
HAYAT FANİ
ÖLÜM ANİ
Bİ TEŞEKKÜR ETSEN N'OLUR YANİ

ARKADASLAR NORMALDE COK BİLGİM VAR BU KONUDA AMA COK COK UZUN SURERR

İliminati güçlü olabilir ama gizli bir örgüt olduğu söylenemez eğer gizli bir örgüt olsaydı biz burda başka şeyler konuşuyor olurduk.

Hayalet96

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
Arkadaşlar bence bunlar kendilerini bilerek açığa vuruyor yoksa böyle maddi ve insan gücü olan bir örgütün bırakın yaptığı işlerden,varlığından bile haberimiz olmazdı. çizgi filmler,doların üzerindeki simgeleri,şarkı kliplerindeki işaretleri yani gözümüze gözümüze sokuyorlar bunu. Gözümüze sokmalarında da vardır bi planları. Yirmi yıl önce halk arasında bırakın yapılması söz konusu bile açılamayan ahlaki ve dini konular bugun gündemden düşmüyorsa bence bunun etkisi vardır. Herkesin bildiği ama ne yaptıkları belirsiz bunların. Yoksa kim gizli işler çevirdiği bir örgütün duyulmasını ister ki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.