Kaç yaşındasınız ?

Kaç yaşındasınız ?

• Kullanılan toplam oy
    3,041
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

csn_plus

Üye
3 Tem 2009
178
0
20 ve üstü - 23,43%

15 - 15,29%

17 - 14,43%

troll.gif

iturk11

Yeni üye
3 Ocak 2012
23
0
ya yaş ne alakası var , küçük çocuk 10-12 yaşındaki bile bilgisayarları hackleyor haberiniz yok sizin

myRANN

Katılımcı Üye
3 Ocak 2012
286
0
Turkey
12 yaşımdayım yaşıma göre çok şey bildiğimi söylüyolar

Son düzenleme:

wormxc

Üye
6 Ocak 2012
62
0
Benim yaş" 24" te dikkatimi birşey çekti maşallah rütbelilerin birçoğu 15 ve 18 yaş aralığında nerdeyse 17-18 yıldır pc kullanıyorum ama rütbe aynı biri beni dürtsün yahuuuu...

Son düzenleme:

Pragma

Yeni üye
1 Ocak 2012
27
0
haha yav aqa bende 23 yasmdayim bu çocuklarn masallahi var diyelim bari : )

bende sanırıdm bu hacker lar basbatal adam yav hahaha :)))

manewor

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
277
0
koltuk
14 yaşındayım :( daha amatörüm :) isteyen ustalar varsa yaşımda bilemem :D ama benide eğitebilirsiniz yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.