Kafa Kafaya Mücadeleler Başlıyor

Slaughter 9

Anka Red Team Lideri
1 Şub 2015
3,417
0
Turkey
kafakafaya_rb.jpg

Kafa kafaya mücadeleye hazır mısın? Artık 1'e 1 kapışmalar için özel bir modumuz var.

"Kafa Kafaya Modu" ile teke tek mücadeleleri başka bir boyuta taşıyoruz. Yeni harita ve moda özel seyircili maçlar ile 1'e 1 mücadeleler artık daha heyecanlı olacak.

Özellikle bu mod için hazırlanan Kanalizasyon Haritası küçük ama saklanmaya müsait birçok alanıyla mücadelelere ayrıca bir heyecan katacak.

Açılan oyun odalarında seyirciler için de bir yer olacak ve siz Kafa Kafaya mücadelenizi ederken onlar da maçı direkt içerden takip edebilecekler.

Artık lafta değil, bilekte mücadele zamanı, silahını kuşan, Kafa Kafaya moduna dal!

Kaynak: https://pb.tamgame.com/news/notice/view.do?page=1&idx=2279
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.