Kafam karışık

DarkCAT

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
260
0
Mars
Herkese selamun aleyküm beyler.Burası aslında bir hack forumu ama bu konularla ilgilide her türlü yardım veya fikir söylüyorsunuz.Öncelikle hepinize teşekkürler.

Şimdi nasıl anlatsam veya nerden başlasam bilmiyorum ama.Ben bi kızı seviyodum ama harbi seviyodum ve onun bi çıktığı vardı.Ben de düşündim ki ben kapıyı çalayım açmazsa onun fikridir diye.Bugün ona onu sevdiğimi söylecektim.Ve öğrendim ki sevgilisinden ayrılmış.Aynı servisteytik.Servise geldi,çıldırdı,çok üzüldü.

Napıcam,ne edicem kafam çok karışık beyler bi fikir bi yardım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

H4Xr

Üye
28 Haz 2016
150
0
Sana bi tavsiye kesindir.İlk once kıza kendin nasılsan oyle davran sevdigini belli etme raad ol 2 cisi kızın moreli bozuksa eyer senınle konusmak istemezse terslerse vs üstüne gitme ama konusucak birilerinede ihtiyacı olur bi yandanda destek cıkarsan kız bunu gorur ve senin işine yarar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.