kairos hakkında yardımm

Kairoscu

Yeni üye
8 Eyl 2016
11
0
Mersin
merhaba ben 9 aydır kairos şirketi ile çalışıyorum bilgisayarımın harddiskindeki kullanmadığım boş alanları şirkete kiraya verip pc mi günlük 10 saat açık tutarak para kazanıyorum 9 aylık kazanç yaklaşık 55,000 lira 4 ayrı paket var şirketle anlaşma yapabileceğin ilk başta sen teminat yatırıyorsun şirket senin yatırdığın parayı 365 e bölüyor ve sen günlük 10 saat pc ni açarsan sana günlük kira bedelinide üzerine koyarak ödeme yapıyor normalde 5 ayda paran çıkıyor kalan 7 ayda yatırdığın paranın 1 buçuk katı kar ediyorsun ayrıca başka yatırımcı bulursan onun yatırdığı teminat üzerinden %15 pirim alıyorsun o kişi başkasını getirirse bu defa ondanda %10 alıyorsun yani anlicağın para basan bir iş

L3tio

Yeni üye
21 Ağu 2016
22
0
evet bu konuyu açtıktan sonra araştırmalara başladım ve sadet zinciri sistemi olduğunu öğrendim şuana kadar bütün sadet zincirleri kapandığını ve Türkiye bayisi olmadığı için kullanıcılarının madur kaldığını okudum ama Kairos Türkiyede bayi açmak için adım atttığınıda duydum ne kadar doğrudur acaba bi bilginiz varmı ?

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
Kairosa katılman hiç tanımadığın birinin bilgisayarını 10 saat boyunca kullanması demek kısacası. Kairosun sözleşmesinde yazan maddelerden biri şu şekildeydi (yanlış hatırlıyor olabilirim cümleleri ama anafikir böyle): serverdan kaynaklı problemlerde kairos diğer durumlarda kullanıcı sorumludur. Yani şu demek kairos olmaması gereken birşey olursa hiçbir sorumluluk kabul etmiyor . Birde şunu düşün sana aylık o kadar para verebilecek bir şirket her ay yeni bir pc alır ve fazladan pc ihtiyacını o şekilde karşılarki ona bile gerek yok o kadar kazanan bir şirket yüksek güvenlikli sunucular ile çalışabilir. Yani kairosa üye olmak tüm hayatını başkasına emanet etmektir. Herkes kendi düşüncesinde özgürdür iyi günler diliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.