Yazılım | Programlama Kali ile Steam hackleme

EndLoss12

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
519
51
Hackingle ilgili bir şeyle ilgilenmeye başlarken hep en iyisini yapmaya çalışmanı tavsiye ederim
Düz tool kullanımıyla çok bir yerlere gelemezsin
Eğer bir şeyle ilgileneceksen önce onun mantığını öğrenmen daha faydalı olur
Steam hacklemek...
Hackingle ilgili en ufak şeylerde bile Network bilgisi çok büyük rol oynuyor
Eğer sen şu an internete girerken ki kullandığın ağın çalışma mantığını bilmiyorsan başka bir ağın çalışma mantığını çözüp onu hacklemen?...
Yani Bir şeyler yapmak için önce bu işin bilgisi lazım
Olaya teknik bir şekilde yaklaşmaya çalış
Önce yavaş yavaş ısın Network temellerine adapte olmaya çalış en çok hangi protokoller kullanılır, nasıl çalışır, hangi Port ne işe yarar, ben İnternete nasıl bağlanıyorum bu işte uzman kişileri bul soru sor. Kısacası, bilgisayar, Network bunlarda bilgini arttırmaya çalış
Tabi kaynak konusunda belki sıkıntı çekersin bunda da biraz araştırmacı olmak gerekiyor Bütçen varsa uygun kursları alabilirsin.

(Sana şu Toolu kullan da diyebilirdim ama bunun sana çok faydası olmaz. işe daha adapte olman benimsemen daha iyi olur :))

SinyorH4CK

Üye
2 Ocak 2020
111
3
NetWork
sosyal mühendislik ile yapabilirsin birçok yolu var en basiti "shellphish"

github'dan termux yada linux'a kurarak kullanabilirsin.

zor olan hedefe yemi yedirmek oda senin sosyal mühendisliğine kalmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.