kali linux ACILL

6 Ocak 2016
69
0
Merhaba. USB uzerinden kali linux kurdum soleki
Kali linux live usb install yazdim youtubede ilk video ile kurdum
Tamam her sey yolunda derken kaliden cikip windowsa donmek isterken siyah ekran gelio sol ustdede ( _ ) isaresi *parantezsiz*yanip sonuo ve pc acilmio .
Kendi windowsuma nasil donerim lutfen yardim acil hemde
Hp pavilion g6 windows 7.

6 Ocak 2016
69
0
korkmana gerek yok grup menüsünü yanlış kurmuş olabilirsin tekrar kali yi kur disk bölümlemede dikkat et sonrada grup kurulsunmu diye sorar evet deyip devam et

Gittikce /// çıktı düzeltiyim derken kaliyi bilgisayara enjekte ettim şimdi usb sız açınca direk kali geliyo .
Ve terminalde fdisk -l diye bi kod yazınca linuxu 689.9 GB gösterio . Silinmişmidir windows ve ya hala cozumu varsa yardımı nı zi bekliom hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

61hack

Uzman üye
24 Eki 2014
1,097
0
Bize Her Yer
Gittikce /// çıktı düzeltiyim derken kaliyi bilgisayara enjekte ettim şimdi usb sız açınca direk kali geliyo .
Ve terminalde fdisk -l diye bi kod yazınca linuxu 689.9 GB gösterio . Silinmişmidir windows ve ya hala cozumu varsa yardımı nı zi bekliom hocam

rEdQ2M.png

mesela benim bilgisayar 485 gb gösteriyor ilk bölüm de bulunan windows xp 2. de bulunan ise windows ultimate 64 bit 3. te ise kali linux ın bulundugu bölüm var digerleri boş alan ve takas alanı. eger sendede linux ve boş alanlar hariç ntfs bçlümü varsa windows un orada hala kurulu olduugunu göstermektedir.Eger bu bölümler varsa korkacak birşey yok kali kurulumunu baştan yapıp grup kurulsun mu sorusuna ewet de ve bilgisayarının kendi hafızasının bulundugu bölümü seçip grubu kurarsın. Takıldıgın bir yer olursa yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.