Kali Linux & Aircrack-ng ile WPA / WPA2 Wifi Şifre Kırma

ottomon1

Yeni üye
14 Eki 2013
2
0
Manisa
[!] WARNING: Failed to associate with

bu reaver -i mon0 -b [kopyaladığın bssid adresi] -vv kodu yazdıktan sonra aşağıdaki bi hatayla karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz
[!] WARNING: Failed to associate with (bssid adresi) (ESSID: modem adı)

ottomon1

Yeni üye
14 Eki 2013
2
0
Manisa
bu reaver -i mon0 -b [kopyaladığın bssid adresi] -vv kodu yazdıktan sonra aşağıdaki bi hatayla karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz

muract26

Yeni üye
4 Ağu 2012
18
0
459009035.jpg

bu hatayı alıyorum.
işletim sistemim w7 64bit
işlemcim 64bit desteklemekte
backtrack 5 r3 64bit indirdim.nerede hata yapıyorum

eksen021

Katılımcı Üye
3 Ağu 2008
616
0
masa üstü pc denedim bende aynı sorunu aldım laptop ta denedim sorun yok acaba nedendir bilen varmı

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
eğer dıkkat edersen bssid adres ve eşsiz hatası basa don ve. Modemı iyi Bi dinleme yap sonuna kadar çünkü bu yazdklarımı ynls yapıyorsn. Hata acık dikktli bak

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0
dinlemede hata yapıyosun modm hangi frekanstan iletiveriyrsa onu bulmaya cals yada kodları dokru yazdgndn emn ol font hatasıda var bnce ynls yazıyosun

Görüldüğü gibi en altta wlan0 ismiyle geçen bilgiler bizim kablosuz ağ kartımıza ait. Kartınıza göre bu isim değişebilir (eth0, ath0, …)
Bu tip bilgiler çıkmadıysa, BackTrack, sizin kablosuz ağ kartınızı tanımamış olabilir.

dostum bende ağ kartını tanımıyor.atheros ar5b97 wireless network adapter kullanıyorum laptopunkini.Biraz araştırdım ama sanırım atheros olanlarda sorun çıkıyormuş.Ağ kartını tanıtmanın bir yolu var mı ? baktım ama bulamadım.Yardımcı olabilir misin dostum ?

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
Görüldüğü gibi en altta wlan0 ismiyle geçen bilgiler bizim kablosuz ağ kartımıza ait. Kartınıza göre bu isim değişebilir (eth0, ath0, …)
Bu tip bilgiler çıkmadıysa, BackTrack, sizin kablosuz ağ kartınızı tanımamış olabilir.

dostum bende ağ kartını tanımıyor.atheros ar5b97 wireless network adapter kullanıyorum laptopunkini.Biraz araştırdım ama sanırım atheros olanlarda sorun çıkıyormuş.Ağ kartını tanıtmanın bir yolu var mı ? baktım ama bulamadım.Yardımcı olabilir misin dostum ?

K.byın İşlermdn Dolayı Giremyrm Fakat En Kısa Sürede İlgilenip Msj Atıcm

wasabii

Yeni üye
13 Eki 2013
17
0
Arkadaşlar BackTrack Wifi Şifresi Kırabildiğimiz Gibi Aynı Hat üzerinden Telefonda DinleyeBiliyoruz Ama cezası var Ben Bikere Yapmaya Kalkıştım Adli Bilişim Tarafından Kullanılıyor

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
kardşeim ne gerek var milletin kafasını karıştırmaya wps açığı diye bir açık var max 10 saatte şifreyi kırar bu 6 gün bile sürüyo :)

anet01

Yeni üye
30 Eki 2013
21
0
cok tesekkurler kesin cozum oldu 6 saate kirdim wpa-2 yi ama keske klon mac de anlatsaydin onu nasil yapicagimi bulmadm onsuz riskli sanirim baska bir pc ye baglanma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.