Kali Linux & Aircrack-ng ile WPA / WPA2 Wifi Şifre Kırma

tipoti

Yeni üye
22 Ocak 2008
2
0
cok tesekkur ederım ,
fakat benım baktıgım sıtelerde tp lınkwn722n uyumlu olarak gormustum sanırım bu desteklemıyor
tavsıye edebılecegın bır urun varmı pekı

cengo0707

Yeni üye
10 Ağu 2012
3
0
Yaa arkadaşlar ben backtrack 5 r3 ile wireless adaptör sorunu yaşadığım için kali linux ile yapmaya çalışıyorum fakat bende sürekli 12345670 pin i deniyor ve hata veriyor sürekli o pini deniyor başka denediği bi pin yok . yardım edebilecek var mı ?

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Yaa arkadaşlar ben backtrack 5 r3 ile wireless adaptör sorunu yaşadığım için kali linux ile yapmaya çalışıyorum fakat bende sürekli 12345670 pin i deniyor ve hata veriyor sürekli o pini deniyor başka denediği bi pin yok . yardım edebilecek var mı ?

Bunun cozumu reaverden kaynakli. Reaver 1.3 indirip kurman lazim. Googlede aratirsan bulursun. Aranacak kelimeler/ Reaver 1.3 indir. Reaver 1.3 kurulumu.

kenanttn

Üye
29 Ocak 2015
65
0
sa
anlatım icin teşekkür ederim fakat benim farklı bir sorunum var
wash -i mon0 --ignore fcs komudunu verdiğim takdirde bana bash: wash: komut yok
yok diyor nasıl cözebilirim acaba
işletim sistemim win 7 VMware Workstation üzerinden kalı linux 32 bıt
şimdiden teşekkürler

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
sa
anlatım icin teşekkür ederim fakat benim farklı bir sorunum var
wash -i mon0 --ignore fcs komudunu verdiğim takdirde bana bash: wash: komut yok
yok diyor nasıl cözebilirim acaba
işletim sistemim win 7 VMware Workstation üzerinden kalı linux 32 bıt
şimdiden teşekkürler

Aleykum selam. İlk olarak şunu söylemek isteyorum. VMware'de harici usb wifi adaptör olması lazım ve o komutu girmeden önce bu ''airmon-ng'' komutunu girip adaptörünün okunduğunu gördün mü? Diyelim ki hepsini yaptın olumlu. Yanlış hatırlamıyorsam sadece ''wash -i mon0'' (Not:mon0 sizde değişkenlik gösterebilir. Örnek: wlan1, eth0, eth1.) komutunu girmek yeterli. Wps açıklı ağları taramak için...

Son düzenleme:

kenanttn

Üye
29 Ocak 2015
65
0
tşkler yorum icin
şu şekilde devam edeyim benim sorunum komut sorunu büyük iktimal nedeni
airmon-ng giriyorum wieless sağlıklı olarak tanıyor bende sorun
wash komudunu girdiğimde böyle komut yok diyor

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
tşkler yorum icin
şu şekilde devam edeyim benim sorunum komut sorunu büyük iktimal nedeni
airmon-ng giriyorum wieless sağlıklı olarak tanıyor bende sorun
wash komudunu girdiğimde böyle komut yok diyor

Şimdi hatırladım. ''wash -i mon0'' yaptığında komut yok diyorsa ''walsh -i mon0'' yada ''wash -i mon0 -C'' komutlarını dene...

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0
USB Sinyal Alıcı sorunu yaşıyorum :/ 'airmon-ng' yazdığımda görmüyo, nasıl çözebilirim bu sorunu ?

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
Bu sorunla ilgili konu açmamıştım ben :/ Ama açtıysam da tekrar söylersen güzel olur :D
--------------------
(Bu arada imza güzelmiş :D )

Öncelikle teşekkürler :)
''airmon -ng'' komutu ile usb sinyal almıyor demişsin ama bu komut adaptör gözüküyor mu diye kontrol etme komutudur. İyice oku işlemleri :) Monitör moduna bile geçirmemişsin galiba...
Şuradan bir bak:
http://www.turkhackteam.org/linux/912821-backtrack-5-ile-wpa-wpa2-sifre-kirma-100-kesin.html

Son düzenleme:

gslimustafa

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
288
0

Öncelikle teşekkürler :)
''irmon -ng'' komutu ile usb sinyal almıyor demişsin ama bu komut adaptör gözüküyor mu diye kontrol etme komutudur. İyice oku işlemleri :) Monitör moduna bile geçirmemişsin galiba...
Şuradan bir bak:
http://www.turkhackteam.org/linux/912821-backtrack-5-ile-wpa-wpa2-sifre-kirma-100-kesin.html

Böyle oluyo vezirsiz, müsait olduğun zaman TW ile yardım eder misin :( ?

USB_Sinyal_Alici_Sorunu.jpg

Son düzenleme:

droppod

Üye
5 Eki 2013
188
0
C:/home
0.04% complete @ 2015-04-11 09:47:56 (257 seconds/pin)
[+] Max time remaining at this rate: 784:59:32 (10996 pins left to try)

böyle demekte fakat halen devem etmek?

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
[/B]4- "wash -i mon0 --ignore fcs" yazıyoruz ve etraftaki wps özelliği açık olan modemleri arıyoruz. bulduğumuzda oradaki "wps locked yazısının altında "no" olduğuna emin olmamız lazım. Yes ise onu kıramazsınız demektir. ctrl + z ye basarak aramayı bitiriyor ve ardından o ağın "bssid" adresini bir yere kopyalıyoruz.
301incim741951.jpg

BENDE ÇIKMIYO HİÇBİŞEY NOLUR YARDIM ET BSSİD LOCKED FALAN BOŞ

vezirsiz

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
697
0
PendikBireyD
[/B]4- "wash -i mon0 --ignore fcs" yazıyoruz ve etraftaki wps özelliği açık olan modemleri arıyoruz. bulduğumuzda oradaki "wps locked yazısının altında "no" olduğuna emin olmamız lazım. Yes ise onu kıramazsınız demektir. ctrl + z ye basarak aramayı bitiriyor ve ardından o ağın "bssid" adresini bir yere kopyalıyoruz.
301incim741951.jpg

BENDE ÇIKMIYO HİÇBİŞEY NOLUR YARDIM ET BSSİD LOCKED FALAN BOŞ

Wps açığı yoktur...

simsekpc

Yeni üye
12 Ağu 2010
6
0
0

hocam neden switching mon0 to channel dönüp dönüp duruyor 30 dakkadır böyle benden önce soranlarda olmuş sanırım cevaplanmamış bi yardım edermisiniz :RpS_mellow:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.