Kali Linux Android ( Termux ) Nasıl Kurulur ?

byp4rs

Yeni üye
29 Şub 2020
17
0
Android Üzerinden Kali Nasıl Kullanırım ? Youtube’a baktım ancak Termuxla yapılan çok fazla video var ve hepsinde farklı Sürüm ya da farklı sonuçlar çıkıyor. En Optimim ve en işime yarayacak şekilde nasıl kurarım ? ( Bilgisayardakine en yakın ) Bir Konu ya da video linki bırakırsanız sevinirim.

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Android Üzerinden Kali Nasıl Kullanırım ? Youtube’a baktım ancak Termuxla yapılan çok fazla video var ve hepsinde farklı Sürüm ya da farklı sonuçlar çıkıyor. En Optimim ve en işime yarayacak şekilde nasıl kurarım ? ( Bilgisayardakine en yakın ) Bir Konu ya da video linki bırakırsanız sevinirim.

Merhaba, https://www.kali.org/docs/nethunter/installing-nethunter/#2-putting-your-device-in-developer-mode bu adres nethunter ın orjinal sitesine yönlendirecek sizi, orada adım adım ne yapmanız gerektiği anlatılmış. Ayrıcı bazı araçları root olmadan kullanabilirsiniz, bazıları için rootlu olması zorunlu bilginiz olsun.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
~ İlk Olarak Android Telefonumuza Play Store Aracılığı İle Termux u Yüklüyoruz.

~ Termuxu Açıyoruz Ve Aşağıdaki Kodları Tek Tek Ve Sırasıyla Yazıyoruz.

~ termux-setup-storage

~ pkg install wget

~ wget -O install-nethunter-termux https://offs.ec/2MceZWr

~ chmod +x install-nethunter-termux

~. /install-nethunter-termux

~ nh kex passwd

~ Sizden Şifre İsteyecek Bir Şifre Koyun(şifreyi yazarken ekranda gözükmez) Sonra Verify Yazan Kısma Tekrar Şifrenizi Yazın Sonra Soru Sorarsa N Basın

~ nh kex

~ Bu Kodu Da Yazdıktan Sonra Bir Bağlantı Açılacak. Şimdi Termuxu Kapatmadan Play Storeden Sanal Makinemiz Olan VNC Viewer Programını İndirin. Programı Açın.

~ Programı Açınca Ekrandaki +(ekle) Kısmına Tıklayın Ve Gelen Ekrandaki Adress Kısmına localhost:1 yazın, Name Kısmına İse İstediğinizi Yazabilirsiniz.

~ Sonra Create Deyin Ve Serverinize Bağlanmış Olun. Size Şifre Soracak Oraya Kodları Yazarkenki Koyduğunuz Şifreyi Girin. Ve 2020 Kali Linuxumuz Karşınızda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.