Kali Linux Background + Ai

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar.
Kali Linux için duvar kağıdı olarak kullanılmak üzere kendime bir çalışma hazırladım ve sizlerin de hoşuna gidebileceğini ve kullanmak isteyebileceğinizi düşünerek paylaşıma sunmak istedim.

# İmzalı Tasarımlar #

Q7cKCwY.png

xK7S2ln.png

-Sade ve İmzasız Linkler-
kali-wave-blue
kali-wave-red
kali-blue
kali-red

-----------------
Ai
VT

Not: Font Rar içerisinde mevcuttur.

Saygılarımla
Mirliva
Sana zahmet design Mirliva bölümünün altındaki N harfine benzeyen şeyi ve oku atar misin

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,083
6,150
[C*]
Sana zahmet design Mirliva bölümünün altındaki N harfine benzeyen şeyi ve oku atar misin
"N harfine benzeyen şey" olarak tabir ettiğiniz şahsıma ait logomdur.
"Atmak" eyleminden kastınız tasarımdan çıkarmak ise, altta imzasız versiyonlarında bu ögeler bulunmamaktadır. Fakat özelden logomu göndermemi istiyorsanız olumsuz malesef.

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
"N harfine benzeyen şey" olarak tabir ettiğiniz şahsıma ait logomdur.
"Atmak" eyleminden kastınız tasarımdan çıkarmak ise, altta imzasız versiyonlarında bu ögeler bulunmamaktadır. Fakat özelden logomu göndermemi istiyorsanız olumsuz malesef.
Haa anladım çok özür dilerim atmadan kastım da dm den veya buradan resim olarak göndermeniz O logoyu paylaşamiyorsaniz sizin logonuzun yanında olan çizgiyi fotoğraf olarak gönderebilir misiniz bir de mükemmel olmuş arka plan için eline saglkk

Son düzenleme:

sasorii

Asistan Moderatör
2 Mar 2023
211
97
nijerya
Kali Linux için duvar kağıdı olarak kullanılmak üzere kendime bir çalışma hazırladım ve sizlerin de hoşuna gidebileceğini ve kullanmak isteyebileceğinizi düşünerek paylaşıma sunmak istedim.

# İmzalı Tasarımlar #

Q7cKCwY.png

xK7S2ln.png

kali-wave-blue
kali-wave-red
kali-blue
kali-red

-----------------
Ai
VT

Saygılarımla
Mirliva

# İmzalı Tasarımlar #

Q7cKCwY.png

xK7S2ln.png

kali-wave-blue
kali-wave-red
kali-blue
kali-red

-----------------
Ai
VT

Saygılarımla
Mirliva
Design yazısını senin logoya bağlayan çizgiyi nasıl yaparim ya da onu PNG olarak atar mısın kendim imza tarzı birşey deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.