Kali Linux başlatma problemi

Unsichtbar

Üye
28 Şub 2016
67
0
Kali Linux indirdim bugün forumdan fakat nasıl çalıştıracağımı bulamadım çalıştır dosyası yok gibi yardım edersenize sevinirim

Muxtar57

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
770
0
Baku
Kali Linux Sistem proqrami yani Windows gibi onu indirerek baska proqramlar gibi direk kuramassin ISO dosyasini indirp RUFUS ile FLASH yazip sonradan bilgisayari boot ederek caliwtira bilirsin

gitarist10

Üye
3 Haz 2015
151
0
iso dosyasını unetbootin programı ile usbye yazdır. live olarak kullanabilirsin. usb en az 8gb olursa daha yararına olur. pek araştırmadan işe koyulmuşsun gibime geliyor. linux windows gibi bir işletim sistemidir,bir program değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.