Kali Lİnux disk bölme ve yanına Wİndows kurma

bilalylmz114

Yeni üye
1 Ocak 2016
48
0
Windows 7 kurulu iken yanına kali kurayım dedim yeni yer açtım fakat kurarken yaptığım bir hatadan dolayı tüm diske kali kurdu giden dosyalara üzülmüyorum fakat kali nin yanına windows 7 yi tekrar nasıl kurarım? Kali de gpart ile yer bölemiyorum. Bölsem bile nasıl kuracağım. Kurtarma diskini silmemiş cd takınca gene algılıyor fakat kali yi silsin istemiyorum. Eğer bunları bilmiyorsanız kal iye nasıl abode dream firework ve microsoft office kurabilirim bunu söylerseniz bile yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Ben bu konuda çok bilgili biriyim bak kali yanına windows kurmana izin verir ama windows yanına linux kurmana izin vermez yani windows kurulu iken yanına linux kurabilirsin linux kurulu iken yanına windows kuramazsın yani şimdi ilk önce hiçbirşey yapmadan windows unu kur bi sonra fotoğraflar at ben sana burada şunu yapaaksın burada şunu yapacaksın derim .

bilalylmz114

Yeni üye
1 Ocak 2016
48
0
Ben bu konuda çok bilgili biriyim bak kali yanına windows kurmana izin verir ama windows yanına linux kurmana izin vermez yani windows kurulu iken yanına linux kurabilirsin linux kurulu iken yanına windows kuramazsın yani şimdi ilk önce hiçbirşey yapmadan windows unu kur bi sonra fotoğraflar at ben sana burada şunu yapaaksın burada şunu yapacaksın derim .

Kali yanına windows kurduruyorsa şu an kali kurulu ne yapayım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.