Kali Linux en kolay kurulum

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Vmware Kali Linux en kolay kurulum

Arkadaşlar[COLOR="Red bir çok anlatım mevcut olmasına rağmen[/COLOR] bi kaç kişinin hala kali kurmada [COLOR="red [URL="https://tik.lat/ReZ3E"] [COLOR="Red​

Son düzenleme:

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
281
44
VATAN
Hocam benim bir sorum olacak çocukluğumdan beri windows kullanıyorum ama linux a geçmek istiyorum bir sürü ayrı sürümü var en çok kullanılan ve sevilen sürümü hangisidir yardımcı olabilir misiniz hocam

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Hocam benim bir sorum olacak çocukluğumdan beri windows kullanıyorum ama linux a geçmek istiyorum bir sürü ayrı sürümü var en çok kullanılan ve sevilen sürümü hangisidir yardımcı olabilir misiniz hocam

o sana bağlı bir durum hangisi kolay gelirse onu kullan pc iyise sanala kur dene istediyini ve hepsinin arasından birini seç

RedKeyy

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
395
0

hangi alanda kullanacağına göre de değişebilir kullanacağın sürüm. tavsiyem genel bir sürüm araştırması yapıp hangi beğendiğin ve kolayına gelen sürümünü kurman. ilk olarakta ana makinaya değilde sanal makinaya kurup temelini öğrenmen
iyi formlar :)

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum

Öncelikle linuxu ne için kullanacaksın bu sorunun cevabını verdikten sonra araştırma yapıp amacına uygun linux sürümünü kullanabilirsin sadece linuxta da değil bir çok işletim sistemi mevcut detaylı araştırma yapıp önce sanal makinada kurmanı tavsiye ederim ,

Halloldu teşekkür ederim.

ksc10

Katılımcı Üye
29 Ocak 2016
414
2
Burdan
Eline sağlık. Yararlı konu ama sanal makinede oldugunu basliga eklermisin daha detaylı olur ve yanlış anlaşılma olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.