Kali Linux Exe Dosyası Çalıştırmak.

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
Merhaba dostlar Kali Linuxta Wİndowstaki gibi exe dosyalarını çalıştırmak için bir yol var bunu sizlerle paylaşmak istedim

Öncelikle Terminali Türkçe Kullananlar İçin (Uçbirimi) Açıyoruz
wine komutunu yazdıktan sonra boşluk bırakıp çalıştırmak istediğimiz (exe) Dosyamızı Sürükleyip Bırakıyoruz Daha sonra Programımız Açılıyor
VD1Lkr.png

Sürüklemek Yerine Dosya (exe) Yolunuda belirtebilirsiniz aynı şey
-DARKONALİ
-İyi Forumlar :):

Son düzenleme:

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
İşe yarar dostum ben kendim kullanıyorum sende deniyebilirsin çok basit bi kullanımı var zaten

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
İnan video çekecek vaktim yok ihtiyacım oldu bu işleme buldum belki başkasının şine yarar diye paylaşıyorum fakat sqlmap varken havi kullanmak biraz kötü olur sanırım ama tercih meselesi tabiki :D

Quey87

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
415
10
Texas
İnan video çekecek vaktim yok ihtiyacım oldu bu işleme buldum belki başkasının şine yarar diye paylaşıyorum fakat sqlmap varken havi kullanmak biraz kötü olur sanırım ama tercih meselesi tabiki :D

Az once youtubedan baktim. Gercekten calisiyor bunu bilmiyordum ellerine saglik (video isteyenler youtubedan baksin)

darkonali

Üye
25 Ağu 2017
59
2
Teşşekür ederim dostum ben kullanıyorum vakit istemez program indirmeye gere duyulmaz ve basit herkese tavsiye ederim

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
Bazı Linux Sistemlerde Wine Olmayabiliyor Wine yi En Baştan Kurmayı Anlatırsan Daha Güzel Olabilir Ve Bazı Exe Dosyaları Açmaz "Bozuk Exe Biçimi"Hatası Verir Bunu Da Konuna Eklersen Daha İyi Olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.