Kali Linux Hata | İşletim Sistemi Önerisi

c0rrect

Üye
28 Nis 2020
63
0
Arch
Kali Linux son sürümü dualboot kurarken yazılım seç ve kur adımında hata alıyorum. Bunun çözümünü bilen varsa yazabilir mi. Eğer yoksa parrot os dışında bir sistem önerebilir misiniz ?

21 Nis 2020
141
0
Hata tam olarak nedir dostum biraz açarmısın yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

c0rrect

Üye
28 Nis 2020
63
0
Arch
Hata tam olarak nedir dostum biraz açarmısın yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

Kali Linux 2020.1 sürümünü bilgisayarıma dualboot olarak kurmayı denediğim zaman "yazılım seç ve kur" kısmında belirli bir noktaya geldikten sonra hata veriyor. Tam olarak ne yazdığını tam hatırlamıyorum. Eğer çözüm yolunu sunamazsanız parrot dışında bir sistem önerebilir misiniz ?

21 Nis 2020
141
0
Kali Linux 2020.1 sürümünü bilgisayarıma dualboot olarak kurmayı denediğim zaman "yazılım seç ve kur" kısmında belirli bir noktaya geldikten sonra hata veriyor. Tam olarak ne yazdığını tam hatırlamıyorum. Eğer çözüm yolunu sunamazsanız parrot dışında bir sistem önerebilir misiniz ?
Yazılım seç ve kur kısmında + olarak desktop environment gibi şeyleri seçtiysen arada hata yapabiliyor. Parrot dışında Debian,Mint,Ubuntu,Arch,Backbox öneririm bacboxun içerisinde toollar mevcut ve yanlış hatırlamıyor isem Black Arch içindede toollar var diğerleri için emin değilim ama onlarada rahatlıkla toolları yükleyebilirsin.

c0rrect

Üye
28 Nis 2020
63
0
Arch
Yazılım seç ve kur kısmında + olarak desktop environment gibi şeyleri seçtiysen arada hata yapabiliyor. Parrot dışında Debian,Mint,Ubuntu,Arch,Backbox öneririm bacboxun içerisinde toollar mevcut ve yanlış hatırlamıyor isem Black Arch içindede toollar var diğerleri için emin değilim ama onlarada rahatlıkla toolları yükleyebilirsin.

Blackarch için biraz fazla tecrübe gerekiyor diyorlar. Ayrıca repo yükleyeceğim bir sistem istemiyorum. Tooları tek tek kuracağımda :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.