Kali Linux ile Exploit DB Exploit Bulma Görüntüleme / €[email protected]

€[email protected]

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,944
0
İstanbul
Videolu Anlatım

Bu videoda Kali Linux' ta exploit search etme arama bulma görüntüleme işlemlerini uyguladım. Video bir yabancı kanalda daha vardı ama tabi Türkçe olarak yayınladım.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=F2gQ_kP25Po&feature=youtu.be[/ame]
 

PARVET

Üye
2 Ocak 2016
57
0
Hocam daha detaylı bir anlatım yaparsanız exploit hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar daha rahat bilgi sahibi olabilirler yani şu şöyledir diye ama yinede emek var emeğinize sağlık :)
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.