Kali Linux ile Telefon Numarasından Bilgi Toplama

poncik3547

Yeni üye
18 Tem 2022
1
0
Eline sağlık güzel paylaşım olmuş. fakat bir sürü linkler geldi bunun içinde yardımcı olur musun

11 Tem 2021
168
51
Merhaba THT ailesi, ben neutronxq

Bugün telefon numarasından nasıl bilgi toplanabileceğini göstereceğim.

PhoneInfoga aracını kullanacağız.

Komut satırımızı açıyoruz ve aşağıda vermiş olduğum Github linkini wget komutla beraber giriyoruz.

Ben her hangi bir Github linki aldım siz github.com üzerinden güncel linki alıp wget komutuyla çalıştırabilirsiniz.

ls

Komutuyla içindekileri kontrol ediyoruz ve aracımızı çalışabilir duruma getirmek için

tar -zxvf PhoneInfoga_Linux_x86_64.tar.gz

Yazıp enterliyoruz

./phoneinfoga yazarak örnek kullanımını görebilirsiniz ben kullanım komutunu veriyorum altta.

./phoneinfoga scan -n +9053*******

Şeklinde numarayı yazıyoruz ve karşımıza sosyal medya hesapları dahil bir çok bilgi geliyor.

Ben +90 Türkiye kodunu örnek verdim ama phoneinfoga tüm ülke kollarında çalışır. + yazıp ülke kodunu ardından da numarayı girmeniz yeterlidir.

Sorumluluk kullanıcıya aittir. İyi forumlar 🙂
elinize saglık

15 Mar 2022
82
21

Komut satırımızı açıyoruz ve aşağıda vermiş olduğum Github linkini wget komutla beraber giriyoruz.

Ben her hangi bir Github linki aldım siz github.com üzerinden güncel linki alıp wget komutuyla çalıştırabilirsiniz.

ls

Komutuyla içindekileri kontrol ediyoruz ve aracımızı çalışabilir duruma getirmek için

Yazıp enterliyoruz

./phoneinfoga yazarak örnek kullanımını görebilirsiniz ben kullanım komutunu veriyorum altta.

Şeklinde numarayı yazıyoruz ve karşımıza sosyal medya hesapları dahil bir çok bilgi geliyor.

Ben +90 Türkiye kodunu örnek verdim ama phoneinfoga tüm ülke kollarında çalışır. + yazıp ülke kodunu ardından da numarayı girmeniz yeterlidir.

Eline saglık.

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
484
177
/

ls

Yazıp enterliyoruz

eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.