Kali linüx indirme sitesindeki hata

MorbiAnqelWT

Yeni üye
19 May 2016
47
8
Kırıkkale
arkadaşlar kali linüx'ü virtualbox'a indireceğim zaman şöyle bi hatayla karşılaşıyorum
CNNgKG.png

sanırım port 443 hatası diye geçiyor ama pek anlamadım lütfen yardım eder misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

AKTUĞ1

Ar-Ge Ekibi Analist
23 Haz 2015
2,375
365
Kriptolanmış Aktarım Port Protokolüdür. Bu hatanın sebebi indirme yerlerindende kaynaklı olabilir. Porta yetkinizde olmayabilir. Bu sebeplerden ötürü hata vermiştir. Resmi sayfasından indirerek kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

ahmt0zr

Yeni üye
20 Haz 2020
2
0
voC68W.png

cZN93W.png

zaten orjinal sitesinden indiriyoruz indireceğimiz dosya bu sanırım birkaç güne düzeltirler -_-
torrent linki de kırık

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.