kali linux kurarken bu hatayı alıyorum !

9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
selamun aleykum .. benım sıstem eskıden 32 bitti .. şimdi 64 bit yaptım ama kalı lınux vmware 14 de kurarken aşagıdakı hatayı alıyorum

lOkXpl.jpg

lütfen bilen , daha once bu hatayı alan varsa buraya cozumunu yazsın :RpS_mellow:

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
ubuntu 64 bit seçmişsin debian 64 bit olacak o

6JZBB7.jpg

hayır debıandada aynısı oluyoo

Merhaba
loloprens32
+Edit 2017.3 versiyonu rahatlık ile sorunsuz kurabilirsin.
Konularım Sana Yararlı olacaktır;
http://www.turkhackteam.org/linux/1634788-kali-linux-kurulum-hatalari-cozumleri.html
http://www.turkhackteam.org/linux/1634777-kali-linux-2017-3-kurulumu.html

İyi çalışmalar dilerim, İshakonc.

teşekkür ederim .. sızce bunun sorunu ne olabılır ??

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Az Çok İngilizcem Var
"Bilgisayarın İntel EPT donanım destekli MMU sanallaştırmayı desteklemeyebilir."
Gibisinden Bir şey yazıyor bilgisayarın kaldırmıyor olabilir
Bilgisayarının Özellikleri Nedir ?
virtual box olarak ındıreyım yanı oyle degılmmı yarbayım
4 Yıldır Kali Kullanıcısıyım ve 2 senedir virtual box'u rahatlık ile kullanıyorum.WmWare çok garip geliyor.

Son düzenleme:
9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
Az Çok İngilizcem Var
"Bilgisayarın İntel EPT donanım destekli MMU sanallaştırmayı desteklemeyebilir."
Gibisinden Bir şey yazıyor bilgisayarın kaldırmıyor olabilir
Bilgisayarının Özellikleri Nedir ?

4 Yıldır Kali Kullanıcısıyım ve 2 senedir virtual box'u rahatlık ile kullanıyorum.WmWare çok garip geliyor.

intel gma 4500 ekran kartı ( royale bna drıver kullanıyom :D )
E5500 dual core 2.80 ghz işlemcı
2 gb ram

BUNLAR .. TEŞEKKÜR EDERİM HEPINIZE ::inv

9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA
BİOS da İşlemciyle İlgili Bi Ayar Vardı . Çoklu Sanal Sistem Diye (Bende). Onu Açınca Çözülmüştü Ama Benim Bios Türkçeydi .

Yüzbaşım o sanallastırma teknolojısı .. bu o degıl bu baska bı sorun :D zaten boyle gıcıklıklar hep benı buluyor :inv:inv:inv:inv

Kali Linux İçin Minimum 4GB Ram Gerekli.

offff. bende calısmaz yanı degılmı hocam :RpS_mellow::RpS_mellow::RpS_mellow:

IDEATHI

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
998
0
Şanlıurfa
gıcıklıkları size söylemedim komutanım .. yanı aksılıklerden demek ıstemıstım .. umarım yanlıs bısey soylememısımdır :( tekrardan teşekkür ederim

Tamam . Ama Ben Hala Sıkıntını Bios Ayarında Olduğunu Düşünüyorum . Sonuçta İntel EPT Bi Sanallaştırma Teknolojisi . Ve Sanal Makineler Bu Teknolojiyi Kullanmak Zorunda . İsterse Bu Konuya Bak :
https://communities.vmware.com/thread/527641

9 Ara 2017
99
0
EL - DÜNYA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.