GNU/Linux Kali linux kurulum dosyası arıyorum

emiREX

Üye
16 Şub 2021
52
0
Malatya
Cevap: Sistemime Kalinux kuracam Temizlink varmı

Brom kendi sitesi en güncel ve güvenilirdir hata almışsınız ben daha 1 hafta önce 3. pc ye kurdum işletim sistemi olarak bi arıza yok düzgün bi şekilde kurmaya özen gösteriniz

8 Ara 2020
61
0
Cevap: Sistemime Kalinux kuracam Temizlink varmı

indirdimde efendim kurulum hata verdi sanal makine üzerinden kurmayacagım direk işletim sistemini linux yapacam.

old.kali.org adresinden kali images'e tıklayıp, en son sürüme tıklayıp ordan da installer-amd64.iso ile bitene tıklayarak indirmiş olursun. Bu arada sistemini Kali Linux yapamazsın, sanal makineye kurman lazım.
Sanal makine olarak VirtualBox'u kullanabilirsin.

Kali Linux Sistem Gereksinimleri:

• Minimum 20 GB Disk Alanı
  • 32 bit işlemciler için en az 1GB Ram
  • 64 bit işlemciler için en az 2GB Ram

Son düzenleme:

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Herkes bisey yazmis ama alakasi yok Bendede hata veeiodu sebebi ekran kartin olmamasi full pakette xfce4 e onem verildigi icin nvdia* yuklemesinden oturu hata verir unutma Kali linux live indir kur digerlerinde hata verir hepsini tek tek bizzat denedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.