Kali Linux Kurulum Hk.

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Hocalarım Elimdeki İkinci HDD Kali Linux Kurmak İstiyorum Fakar Drıver konusunu nasıl Halledebilirim Onun Dışında bir sorunum yok teşekürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Farkı Nedir Hocam
Ekleme
Hocam Baktıgım Kadarıyla Daha Basit bir arayüze sahip fakat benim sistemde kalinin kasması saçma gerçekden birde nagzı wep sayalarına girmiyorum bizim foruma benzer

Ben Windows'dan kat kat hızlı ve seri olmasını isterim

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Ben sana parrot önereyim bende kali kurdum kastı parrot kurdum hddyi taktım usbye liveusb ile yazdırdım kasmadan kullandım düşük sistemlerdede kasma yapmaz tavsiyem parrot veya backtrack5

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
Farkı Nedir Hocam
Ekleme
Hocam Baktıgım Kadarıyla Daha Basit bir arayüze sahip fakat benim sistemde kalinin kasması saçma gerçekden birde nagzı wep sayalarına girmiyorum bizim foruma benzer

Ben Windows'dan kat kat hızlı ve seri olmasını isterim

Birisinin arayüzü daha basit. Xp gibi düşünebilirsiniz. Özellik ve kullanım açısından farkı yok sadece arayüzü sade gnome a göre daha az kasar.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba
Kod:
[URL="https://www.turkhackteam.org/8079787-post22.html"]https://www.turkhackteam.org/8079787-post22.html[/URL]
bu konu size yardımcı olacaktır. Saygılarımla

moze

Üye
23 Ağu 2017
164
0
Eskişehir
Kurulumla yada kurduğun sürümle alakalı olan bir durum değildir.
Kali linüx kurulumunu tamamladıktan sonra menüdeki arama bölümüne yazılım ve güncelleştirme ekranına giriş yap
Ardından orada yüklenebilir driverlar kısmı olacak
Oraya giriş yaparak oradaki driverları kurabilirsin.
Muhtemelen ekran kartı driverinda o listede olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.