Kali Linux Kurulum Yapma , Sorunları , Öneriler %0 Hatta .//Paşa

ottomanttr

Üye
21 Haz 2015
114
0
bnim sağ alta kurulum tamamlandı dıyor sonra o yazı kayboluyor bıda bısy cıkmıyor masaüstüne filan aratıyorum yıne cıkmıyor bısy

akbay147

Yeni üye
26 Eyl 2009
41
0
merhaba hocam anlatımız baya güzel teşşekür ederim çok yararlandım fakat kali linuxu yükledikden sonra baya donma yapıyor ram 512 yaptım ve tam ekran sorunu var tam ekranda görüntüleyemiyorum yardımcı olurmusunuz.

oxyqen1122

Yeni üye
7 Ocak 2013
10
0
Kardeşim ilk olarak ellerine sağlık saolasın şimdi bunları yaptıktan sonra sanal disk üzerinden kurulucak dimi yani pcye usb yada disk takmama gerek yok çünkü kila linux kurulumda cd takmamızı istiyor

No3

Yeni üye
17 Ocak 2016
3
0
Arkadaşlar ram boyutu ayarlamada tüm rami yazarsak windowsun çalışmasında sıkıntı mı olur kaç yazmalıyız ?

omurankara

Üye
14 Mar 2013
184
0
pBZJ8o.png

knNdLJ.png

Nrv0gg.png

8D4R21.png

D4Ng63.png

m1YA74.png

E5a96g.png

Evet arkadaşlar Genel Ayarlar Resimlerde görüldüğü gibi Şimdi Bu sistemde wifi adaptör takılı sistem görüyor fakat airmon-ng wlan0mon komutu verildiği zaman hiç wifi agı görmüyor.
Artı resimde de görüldüğü gibi linux internete kablosuz baglı iken baglantı kablolu görülüyor.
Bu baglantıda neden kablosuz agları görmüyor diye soracagım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Hacı Kusura Bakmada Yani Resmen Mesaj Kasıyorsun Gibime Geliyor Her Konuda Adamların Yazdıklarını Düzeltmek Veya Dalgaya Almak?.

Yazdıklarını düzeltiyorum çünkü sinir oluyorum yanlış yazanlara, hastalık gibi bir şey bu.

Dalgaya almak ise, tam tersi onlara yardım ediyorum, insan düşe kalka öğrenir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.