kali linux kurulumu hk.

kinzu78

Üye
4 Tem 2015
158
0
merhaba arkadaslar vmware workstation a kali lunux kurulumu yapiyor suan bi kac video izledim fakat nasıl kuracagima tam karar veremedim sizden yardım almaya karar verdim sanal bilgisayara kurulumda soyle bi ekran geliyor
7NRLOW.png

bu ekranda kimileri windows u kimileri linux u kimiside other i seciyor hangisini secmeliyim

2. olarakta bu ekranda
dGYr44.png


izledigim videolar ubuntu secen var other linux 2.6 64 bit i secen var debian i secen var siz ne önerirsiniz ona göre kurulum yapacagim yardımcı olursaniz cok sevinirim :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.