Kali Linux – Linux Sistemler İçin Payload (RAT) Yapımı

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Kali Linux – Linux Sistemler İçin Payload (RAT) // LOJİSTİK

Selamun Aleyküm Arkadaşlar

Önsöz

Bugün sizlere Kali Linux’ta Linux sistemler için kullanılan payload’ın yapımını anlattım.

ElA8mg.jpg

Payload: Hedef sistemin sahibi gibi istediğimiz gibi kontrol edebiliriz arka plandaki uygula
maları kapatabiliriz, bilgisayarı kapatabiliriz, keylogger çalıştırabiliriz.

Selametle…

ANLATIM İÇİN TIKLA

DİPNOT : VİDEO BANA AİT DEĞİLDİR.

oplta

Yeni üye
23 Haz 2015
15
0
Keylogger çalıştırmak için faydalı olabilir nice indirlipte çalıştırlmayan keyloggerler var :RpS_thumbup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.