GNU/Linux Kali Linux Pip ve Python ile kütüphane indirememek

EYPHR

Yeni üye
28 May 2022
6
0
Sanal bilgisayarımda kullandığım kali linux'u yeni aldığım bilgisayara geçiremediğim için, yeni aldığım bilgisayara sıfırdan kali linux kurdum. Başlarda Pip ve Python komutları ile kütüphanelere ve yazılımlar indirebiliyorken bir anda bu işlemleri yapamamaya başladım. Linux'u en güncel sürüme çektim ve Python 3.10.7 sürümünü kurdum fakat durumlar aynı. Kodlarım için Scapy ve Pynput kütüphanelerini indirmem gerekiyor fakat ikisini de indiremiyorum. Sorun sanırsam Python kaynaklı çünkü kütühanelerin ismi dışında, örneğin pip3 install rastgele-birsey yazsam bile her zamanki ile aynı hatayı alıyorum ve sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum. İnternette de araştırma yaptım fakat pek bi sonuca varamadım. Aldığım hata

NameError: name `self_execute_child` is not defined

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.