Kali Linux RecordMyDesktop Kurulumu

11 Ağu 2015
199
0
Kali-LinuxTR
RecordMyDesktop Nedir?

Record My Desktop Linux İçin Yapılmış Bir Screen Recorder(Ekran Video KAYIT) Tooldur.. Görsel Bir Tooldur..Bu Tool İle Çok Rahat Bir Şekilde Ekran Videosu Alabilirsiniz.. :)

KURULUMU :

1-) Terminal'i, Açalım...

2-) Terminal'e Şu Komutu Girelim...

Kod:
apt-get install gtk-recordmydesktop

Bunu Girdikten Sonra RecordMyDesktop Başarılı Bir Şekilde Yüklenecek..
Tool'u Açmak İçin Uygulamalar>Ses ve Video>RecordMyDesktop 'da açabilirsiniz :)

İyi Günler...

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Anladim. Konu acarken bundan sonra dedigin sekilde tek tek acarim. Her adim icin 1 konu. Kimseyi zahmete sokmamak lazim. Dogru. Ozur dilerim.
Ben her adım için bir konu aç mı dedim ? Bari renklendirseydin konunu. Sen bir baksana bulabiliyor musun aradığın şeyi f3 kullanmadan ? Konu başlığında da recordmydesktop ile iligili birşey yazmamışsın ?

Cermencik

Üye
25 Haz 2015
187
0
Ben her adım için bir konu aç mı dedim ? Bari renklendirseydin konunu. Sen bir baksana bulabiliyor musun aradığın şeyi f3 kullanmadan ? Konu başlığında da recordmydesktop ile iligili birşey yazmamışsın ?

Tamam guzel abicim. Haklisin. Polemige gerek yok. Takil kafana gore. Konu basliklari, linkler, komutlar, aciklamalar, hepsi ayri ayri renklendirilmis durumda o konuda. Aradigin seyi de bulmak icin bir zahmet F3 yapiver artik. Armut pis agzima pis zihniyeti nereye kadar ?

Her adim icin bir konu ac dedin demedim zaten. Muhammed Ensar'in yaptigi bu. Forum icerisinde zaten mevcut konulari ayri ayri konu olarak acmanin faydasi nedir ? Ha, sayfayi asagi yukari kaydirmaya gerek kalmadan, F3 kullanma zahmetine girmeden aradigini bulmak. Dogru. Tekrar ozur dilerim.

Ayrica ; "senin konun", "benim konum" zihniyeti nedir ? Forum ortak kullanim amaclidir. Konu acilir, yardimci olmaktir amac. Konu sahiplenme anlayisinin mantigini anlayamadim ya neyse. Baska sozum yok.

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Benim konum mu dedim ? Sıfat diye birşey duymadın mı sen ? Bunda direk buluyorsun. Seninkinde f3 kullanmadan zor. Bilmeyenlere ne olacak ? Yarım saat arayacaklar mı ? Sade bir şekilde direk anlatmış arkadaş. Hayırlı geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.