Kali linux Rufus Hk.

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Yazdırdı ğin USB yi pc ye tak pc yi kapat tekrar ac ama f12 del f9 ile yada baska tuşlar ile BIOS a girmen lazim boot bolumune gec ve usb olan secenege ya tikla yada listenin basina al sonra f10 tuşuyla kaydedt ve cik pc keni kendine bastan baslayacak ve sonra kali linux yukleme ekrani gelecem ya live USB yap flash bellek ten çalıştır yada instale tikla ve hard diskine kur

Iyi forumlar...:)

EnderOkceLk

Yeni üye
26 Mar 2016
41
0
yükleme ekranı gelicek peki o yükleme ekranı gelimnce suanki windows 10 işletim sistemim silinicekmi yani sadece flashı takıp kali linuxa girmem mümkün değilmi ? [cevabın için tesekkr ederim]

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
yükleme ekranı gelicek peki o yükleme ekranı gelimnce suanki windows 10 işletim sistemim silinicekmi yani sadece flashı takıp kali linuxa girmem mümkün değilmi ? [cevabın için tesekkr ederim]

Usb belleği taktığında kali linux seçenek menüsü gelir oradan live olanı seçersen hiçbirşey kurmadan direkt olarak kullanabilirsin. Kurmak istiyorsan diğer seçeneklerden biriydi tam hatırlamıyorum ordan kuruyorsun harddiskinden bölüm ayırıyorsun böylece 2 işletim sistemin oluyor. Sen bir araştır forumda var çift işletim sistemi nasıl yapılıyor yazıyor Linux bölümünde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.