Kali Linux Serisi #2 Ağ İnceleme, Deauth Saldırısı > ExeOweR

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,377
994
exe.php
Merhaba arkadaşlar,

Sizler için bir seri hazırlıyorum demiştim ve onunla ilgili bütün çalışmalarım devam ediyor.

Bu seri de ise başka ağlardan bilgi çekip o ağın içerisinden bütün bilgilere ulaşıp saldırmayı gösterdim.

Sorularınız olursa bana sormanız yeterlidir.

Umarım beğenirsiniz. :)

PDLE45.jpg

g63Lz5.jpg

qvo21R.jpg

MDnl5g.jpg

X6QY7k.jpg

b6z4Ab.jpg

dByqzX.jpg

0zM2jB.jpg

4zBR2G.jpg

JDoErQ.jpg

OD1dnD.jpg

zMPEvj.jpg

GD81QZ.jpg

yq7n8j.jpg

6NA67v.jpg

3zbRBM.jpg

RD76LR.jpg

Son olarak da bir arkadaşımız kısa bir videosunu çekmiş onuda ekleme yapayım da kafanız karışmasın.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=PTzHztfdG2Y[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.