Kali linux siyah ekran

zombitch

Yeni üye
22 Şub 2019
25
0
Dostlar öncelikle merhaba. 1 senedir Vmware üzerinden sorunsuz bir şekilde kali linux kullanmaktayım. 1 hafta kadar önce bir kullanıcı açıp kullanıcıya root yetkisi verdim, vermez olaydım. Şuan linuxa giriş yapıyorum id ve şifreyi yazıyorum kabul ediyor. Fakat daha sonra siyah ekranda kalıyor ve sadece sol tarafta _ işareti yanıp sönüyor. 1 haftadır araştırıyorum hala bi sonuç alamadım. Grup ekranından yeni şifre yazıp denedim hala aynı. Linuxu baştan yüklemek istemiyorum çünkü içinde dünya kadar program ve wordlist mevcut. Çıldırmak üzereyim. Lütfen bu sorunu nasıl çözebileceğimi söyler misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.