GNU/Linux Kali linux sources.list sildim

Alperen_exe

Yeni üye
28 Mar 2023
5
0
Kali Linux 2023.1 kullanıyorum apt update yazdığımda baya bir takılıyordu 1 2 saat beklesemde düzelmiyordu sonra internetten biryerde
okudum sources.list ve sources.list.d dosyalarını sildim bu hatayı alıyorum:
Bir de şu takılma şeyine yardımcı olurmusunuz sistemi güncelleyemiyorum
yani sadece apt update değil bazı apt paketleri yüklediğimde de öyle oluyordu

Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor... Bitti
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
Tüm paketler güncel.
W: /etc/apt/sources.list.d/ okunamadı - DirectoryExists (2: Böyle bir dosya ya da dizin yok)
W: /etc/apt/sources.list okunamadı - RealFileExists (2: Böyle bir dosya ya da dizin yok)

29 Tem 2017
82
0
32
GİZLİ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.