kali linux u çalıştıramıyorum

Psychopath1907

Yeni üye
2 Şub 2019
34
0
Arkadaşlar ilk kez bilgisayar aldım windows 10 microsoft store dan kali linux yükledim ama hiçbişey yapamıyorum bir dönem termux kullandım belli başlı komutları biliyorum ama kali linuxte hiçbiri çalışmıyor yardımcı olırsanız sevinirim

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
Arkadaşlar ilk kez bilgisayar aldım windows 10 microsoft store dan kali linux yükledim ama hiçbişey yapamıyorum bir dönem termux kullandım belli başlı komutları biliyorum ama kali linuxte hiçbiri çalışmıyor yardımcı olırsanız sevinirim

Microsoft store den Kali indirdin?
Sakıncalı bir durum.
Gerçekten de varmış? İndiriyorum bakacağım ama yapacağın şey sadece şu googleye girip kali linux kurulumu yazmak. Böylece milyon tane içeriğe ulaşabilirsin. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.