Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptörü Arıyorum

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
Daha önce yaklaşık 1 yıl önce 20tl ye internetten bir tane wifi adaptörü sipariş etmiştim. Kali linux uyumlu yazıyordu hepsiburada da ki açıklamada fakat sanal makineye ne yaptıysam ettiysem bağlayamadım bir türlü biraz araştırdıktan sonra sorunlu bir model olduğunu öğrendim zaten 20tl verdiğim için çok bi beklentim yoktu. Neyse şimdi bana direk taktığı gibi hiçbir kurulum gerektirmeden sanal makineye şak diye bağlanacak bi adaptör lazım aranızda kullananlar vardır illa ki kullandığınız modelin satın alma linkini verebilirseniz çok sevinirim.

Not: VmWare Workstation Pro da Kali Linux 2021.1 kullanıyorum amacım ağımda ki trafiği izlemek şimdiden teşekkürler.

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,446
(nowhere) in
Daha önce yaklaşık 1 yıl önce 20tl ye internetten bir tane wifi adaptörü sipariş etmiştim. Kali linux uyumlu yazıyordu hepsiburada da ki açıklamada fakat sanal makineye ne yaptıysam ettiysem bağlayamadım bir türlü biraz araştırdıktan sonra sorunlu bir model olduğunu öğrendim zaten 20tl verdiğim için çok bi beklentim yoktu. Neyse şimdi bana direk taktığı gibi hiçbir kurulum gerektirmeden sanal makineye şak diye bağlanacak bi adaptör lazım aranızda kullananlar vardır illa ki kullandığınız modelin satın alma linkini verebilirseniz çok sevinirim.

Not: VmWare Workstation Pro da Kali Linux 2021.1 kullanıyorum amacım ağımda ki trafiği izlemek şimdiden teşekkürler.
Buraya Göz Atabilirsiniz.

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
710
317
neutron

İhtiyacını karşılayacaktır

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,
Dostum, Bilindik bir adopter işini görecektir aşağıdaki görsel gibi flash olursa daha iyi driver yüklemek ile uğraşmazsın.

eksiy1m.png

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Ufak bir araştırma sonucunda hem ucuz hemde işlevli olması açısından trendyol da aşağıdaki gibi bir ürün buldum.

Windows işletim sistemi, Linux işletim sistemi, MacOS işletim sistemi gibi işletim sistemleri için uyumlu olduğuınu bildirmişler.Onun dışında şuan %53 gibi bir indirim söz konusu olduğu söylenmiş.Denemenizde fayda var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.